Boty pro karneval - nejlepší návrhy 2019

Silvestr je za námi a karneval je před námi. To je období roku, ve kterém musíte prostě hrát, bez ohledu na vše. Ale aby se to stalo, kromě skvělé události byste měli také najít krásnou, jedinečnou stylizaci, ve které se budete cítit jako hvězda. Jak to udělat? Osobně vám doporučujeme začít s botami! To není úplně tradiční přístup, ale je na botách, aby rozhodli, jak dobře budete na karnevalu.

Byt, ale pohodlný

Ploché boty se hodí i přes vnější vzhled mnoha stylů. Navíc, byt neznamená zcela bez zvětšení. Tyto boty mohou mít dvě a tři palce podpatky, což je levné potěšení. Mnoho karnevalových párů je spojeno s různým oblečením, někdy se oblékají. V tomto případě je nejlépe použít nízké podpatky nebo krásné baletní boty. Nezapomeňte, že nejdůležitější je pohodlí, zejména pokud se chcete bavit. Baleríny se vejdou do kalhot a krátkých sukní.

Vysoká, ale sexy

Vysoké boty, jako jsou vysoké podpatky , jsou perfektní volbou, pokud se chystáte na karnevalovou párty v krásných, elegantních šatech. Naštěstí v nedávné době nejsou vysoké podpatky módní a ty jsou o něco nižší, které prodlužují nohy a zdůrazňují krásné, ženské telata. Oblékni takovou obuv na vyskakovací šaty a vyrazíš všechny v pokoji. Nezapomeňte také na barvy. I když jsou černé špendlíky klasické, stojí za to oživení doby karnevalu s novými, krásnějšími barvami. Možná bude červená, bílá nebo modrá správná?

Přizpůsobte boty oblečení a ... sami!

Existuje mnoho různých párů obuvi na trhu, které jsou vhodné pro šaty. Doporučujeme vám podívat se na naše oddělení s čerpadly, stejně jako s nízkou obuví. Možná najdete pro sebe to nejzajímavější a nejvhodnější pár. A jestli se to stane, dejte nám vědět, že máte skvělý čas během extrémně dlouhého karnevalu letos!