Boty pro drsnou zimu - co byste si měli vybrat?


Zima byla překvapující řidiče po celá léta. Přestože přicházejí chladné měsíce a je čas nasadit zimní pneumatiky - řidiči jsou překvapeni. Nenechte se překvapit, pokud jde o módu. Ujistěte se, že máte zimní boty předem. Měly by být teplé, vodotěsné a extrémně pohodlné. Navrhujeme, co bude nejlepší pro ženy a které pro muže!

Na co se zaměřit při nákupu obuvi pro drsnou zimu?

Hledáte tu správnou obuv pro drsnou zimu? Obáváte se, že se vaše obuv v chladných dnech ukáže jako nedostatečná ochrana a chcete najít opravdu kvalitní produkt? Pak existuje několik aspektů, které by měly být rozhodující při nákupu. Tady jsou!

Především - vsaďte na tepelný komfort. To platí jak pro zimní boty pro ženy, tak pro muže. Doporučujeme ty, které jsou izolovány ovčí kůží nebo jinou náplní, ale klíčem je opravdu chránit vaše nohy před ochlazením. Pamatujte, že to jsou končetiny, které zmrazí nejrychlejší!

Za druhé - rozhodněte se pro materiály, které jsou nepropustné pro vodu. Při chůzi na sněhu, kalužích nebo v dešti by se do boty nedostala žádná voda. Někdy je řešením speciální impregnace, ale podmínkou je, že se jednalo o boty vyrobené z vhodných tkanin, například z přírodní kůže.

Třetí - stabilita. To platí zejména pro dámy pro tvrdou zimu. Vzdejte se vysokých podpatků a nestabilních vysokých podpatků. Nebudou fungovat úplně na sněhu nebo ledu a vystaví vás velkému nebezpečí. Okamžik nepozornosti a můžete si rozmístit kotník, zlomit nohu nebo dokonce zlomit hlavu.

Začtvrté - správná podešev. Pokud nevěnujete zvláštní pozornost podešvi v jarní nebo letní obuvi, je to zde velmi důležité. Podešev by měla mít zvláštní tvar - prohlubně a výstupky, abyste se neposunuli na ledový povrch.

Pátá - estetika. Drsná zima neznamená, že musíte nosit ošklivé boty, které se vám nelíbí. Nabídka je tak rozsáhlá, že snadno najdete variantu, která dokonale odpovídá vašim stylistickým očekáváním.

Nejlepší boty pro tvrdou zimu pro ženy

  • sněhule - pro mnoho dám je toto číslo mezi zimními botami. Možná proto, že jsou velmi teplé a pohodlné. Zde však musíte věnovat pozornost typu podešve - musí být stabilní a neklouzavý. Také se ujistěte, že vaše boty nejsou mokré. Doporučujeme např. Membrána z černé boty Caprice 26221, Jejich interiér je obložen měkkou srstí a tlusté podešve s plošinou několik centimetrů poskytují vynikající izolaci od země.
  • trekking - podle našeho názoru by tento typ obuvi měl být vybrán nejčastěji při nákupu obuvi pro drsnou zimu. Navrženo a vyrobeno, protože byly teplé, pohodlné a stabilní za všech povětrnostních podmínek. Můžete se pohybovat po městě, ale také jít do hor. Příkladem módní a funkční obuvi jsou spolehlivé Obuv Timberland 6 In Premium Boot W nebo Turistické boty Grisport,
  • boty - nejčastěji mají elegantní podobu, která dává estetice první, předjímající praktičnost. Mezi návrhy však najdete i takové modely, které budou dobrými botami pro drsnou zimu. Ujistěte se však, že mají dobrou podešev, jsou teplé a nepromokavé. Může se vám líbit např. černé krátké lakované izolované boty nebo dámské černé boty s cvočky černé Y208,

Nejlepší boty pro tvrdou zimu pro muže

  • trekking - toto je absolutní číslo 1 mezi pánskými botami pro drsnou zimu. Dělají medaili v městských stylizacích, ale také když jste na výlet do hor nebo na procházku na ledovém povrchu. Jsou módní, teplé, pohodlné a vodotěsné. Doporučujeme např. Trend letošního roku - PŘÍRODNÍ FITZSIMMONY CITYLITE JIFFY nebo po celá léta Obuv Timberland 6 In Premium Boot M,
  • boty - tento typ obuvi nestačí, že je mimořádně módní a jde se vším, ale také dokonale splňuje očekávání, která pro boty v drsné zimě máme. Chrání před chladem, jsou vodotěsné a odolné proti poškození. Hledáte takové? Může se vám to také líbit Big Star černé boty,
  • pružné-strany - možná to nejsou klasické boty pro drsnou zimu, ale mezi mnoha návrhy najdete ty, které složily zkoušku. Doporučujeme modely se silnou podešví a vyrobené z materiálů, které po impregnaci nezmoknou. Například, Pánské semišové boty McKey svázané 284 černé, mají silnější dna z pěnové gumy, díky čemuž jsou dobře izolovány od země.

Jak vidíte, boty pro drsnou zimu mohou mít odlišné názory. Je na vás, zda si vyberete sportovní nebo elegantní povrch. Nejdůležitější věc je, že se cítíte pohodlně a vaše noha nezamrzne. Objevte širší nabídku na ButyModne.pl a najděte řešení, které odpovídá vašim potřebám!