Boty pro drsnou zimu - co byste si měli vybrat?

Na co se zaměřit při nákupu obuvi pro drsnou zimu?

Hledáte tu správnou obuv pro drsnou zimu? Obáváte se, že se vaše obuv v chladných dnech ukáže jako nedostatečná ochrana a chcete najít opravdu kvalitní produkt? Pak existuje několik aspektů, které by měly být rozhodující při nákupu. Tady jsou!

Především - vsaďte na tepelný komfort. To platí jak pro zimní boty pro ženy, tak pro muže. Doporučujeme ty, které jsou izolovány ovčí kůží nebo jinou náplní, ale klíčem je opravdu chránit vaše nohy před ochlazením. Pamatujte, že to jsou končetiny, které zmrazí nejrychlejší!

Za druhé - rozhodněte se pro materiály, které jsou nepropustné pro vodu. Při chůzi na sněhu, kalužích nebo v dešti by se do boty nedostala žádná voda. Někdy je řešením speciální impregnace, ale podmínkou je, že se jednalo o boty vyrobené z vhodných tkanin, například z přírodní kůže.

Třetí - stabilita. To platí zejména pro dámy pro tvrdou zimu. Vzdejte se vysokých podpatků a nestabilních vysokých podpatků. Nebudou fungovat úplně na sněhu nebo ledu a vystaví vás velkému nebezpečí. Okamžik nepozornosti a můžete si rozmístit kotník, zlomit nohu nebo dokonce zlomit hlavu.

Začtvrté - správná podešev. Pokud nevěnujete zvláštní pozornost podešvi v jarní nebo letní obuvi, je to zde velmi důležité. Podešev by měla mít zvláštní tvar - prohlubně a výstupky, abyste se neposunuli na ledový povrch.

Pátá - estetika. Drsná zima neznamená, že musíte nosit ošklivé boty, které se vám nelíbí. Nabídka je tak rozsáhlá, že snadno najdete variantu, která dokonale odpovídá vašim stylistickým očekáváním.

Nejlepší boty pro tvrdou zimu pro ženy

  • Sněhové boty - pro mnoho dám je toto číslo jedna z bot pro drsnou zimu. Možná proto, že jsou velmi teplé a pohodlné. Zde však musíte věnovat pozornost typu podešve - musí být stabilní a neklouzavý. Také se ujistěte, že vaše boty nejsou mokré. Doporučujeme například černou obuv Caprice 26221 . Jejich interiér je obložen měkkou srstí a tlusté podešve s plošinou několik centimetrů poskytují vynikající izolaci od země.
  • Treking - podle našeho názoru by tento typ obuvi měl být vybrán nejčastěji při nákupu obuvi pro drsnou zimu. Navrženo a vyrobeno, protože byly teplé, pohodlné a stabilní za všech povětrnostních podmínek. Můžete se pohybovat po městě, ale také jít do hor. Příkladem módní a funkční obuvi jsou spolehlivé boty Timberland 6 In Premium Boot W nebo trekové boty Grisport .
  • Boty - nejčastěji mají elegantní podobu, která dává estetice první přednost před praktičnost. Mezi návrhy však najdete i takové modely, které budou dobrými botami pro drsnou zimu. Ujistěte se však, že mají dobrou podešev, jsou teplé a nepromokavé. Může se vám líbit například černé krátké lakované izolované boty nebo dámské boty s cvočky černé Y208 .

Nejlepší boty pro tvrdou zimu pro muže

  • Treking - to je absolutní číslo 1 mezi tvrdými zimními botami pro muže. Dělají medaili v městských stylizacích, ale také když jste na výlet do hor nebo na procházku na ledovém povrchu. Jsou módní, teplé, pohodlné a vodotěsné. Doporučujeme například trend roku - NATIVE FITZSIMMONS CITYLITE JIFFY nebo boty Timberland 6 In Premium Boot M, které již léta dominují .
  • Boty - tento typ obuvi nestačí, že je velmi módní a jde se vším, ale také dokonale splňuje očekávání, která pro boty v drsné zimě máme. Chrání před chladem, jsou vodotěsné a odolné proti poškození. Hledáte takové? Také by se vám mohly líbit černé holínky Big Star .
  • Boty Jodhpur - možná to nejsou klasické boty pro drsnou zimu, ale mezi mnoha návrhy najdete ty, které projdou zkouškou. Doporučujeme modely se silnou podešví a vyrobené z materiálů, které po impregnaci nezmoknou. Například kotníkové holínky McKey 284 černé semišové mají tlustší dna z pěnové gumy, které jsou dobře izolovány od země.

Jak vidíte, boty pro drsnou zimu mohou mít odlišné názory. Je na vás, zda si vyberete sportovní nebo elegantní povrch. Nejdůležitější věc je, že se cítíte pohodlně a vaše noha nezamrzne. Objevte širší nabídku na ButyModne.pl a najděte řešení, které odpovídá vašim potřebám!