Boty na svatbu a svatební hostinu - sandály, vysoké podpatky nebo lodičky? Jaký model obuvi vybrat?


Boty na svatbu jsou jedním z klíčových prvků stylingu. Bez ohledu na to, zda jste nevěsta nebo jeden z pozvaných hostů - vhodně vybrané boty zajistí skvělou zábavu až do svítání. Jaký model obuvi byste si měli vybrat? Sandály, lodičky, nebo snad klasické vysoké podpatky? Jaké úvahy byste měli zvážit při nákupu obuvi na svatební obřad a hostinu? Podívejte se na naše tipy.

Vybíráme boty na svatbu - několik důležitých tipů

Nelze popřít, že většinu času trávíme hledáním dokonalých šatů. Zde je soustředěna veškerá pozornost. Všichni mluví o šatech a všichni se na ně dívají. Přesto jsou správně vybrané boty stejně důležité, protože na jejich pohodlí závisí naše pohodlí a pohoda. Při výběru obuvi na svatbu a svatební hostinu stojí za to věnovat pozornost několika důležitým detailům.

Jaké boty budou fungovat na svatbě? Jak si vybrat perfektní obuv?

  • Vyberte si modely z přírodní kůže.

  • Vyberte si boty na sezónu.

  • Ujistěte se, že jsou boty pohodlné a nevyvíjejte na nohy tlak.

  • Styl obuvi na svatbu by měl odpovídat střihu šatů.

  • Slaďte barvu obuvi s barvou outfitu.

  • Udělejte si čas na nalezení dokonalého modelu.

Přestože jsou výše uvedené tipy zcela zřejmé, často na ně zapomínáme, zvláště když se naše hlava zabývá organizací večírku nebo v případě hostů - nákupem dokonalého oblečení. Nezapomeňte, že kvalita a pohodlí obuvi na svatbu závisí na tom, jak úspěšná bude!

Vysoké podpatky, lodičky nebo třeba sandály? Boty pro svatební výtvory

Princip výběru obuvi na svatbu je analogický s výběrem obuvi zakoupené pro jiné příležitosti. Prvořadým problémem, kromě pohodlí, je sladit je s barvou a střihem šatů.

Když se rozhodujete pro dlouhé šaty, oblékněte si je klasické vysoké podpatky nebo elegantní sandály na vysokém podpatku. Tyto modely krásně prodlouží nohy a zeštíhlí celou postavu. Žena na vysokých podpatcích navíc vypadá mimořádně efektně, vkusně a poutá pozornost. Vysoké podpatky budou fungovat zejména u nižších žen a žen, které se na vysokých podpatcích cítí pohodlně.

Pokud jsou vaší volbou krátké šaty, doporučujeme nahlédnout do stylových sandálů s kotníky. Pamatujte však, že tato dekorace opticky zkrátí nohy, takže bude optimální volbou pro vysoké dámy.

Čerpadla na svatbu? Samozřejmě! Nahrazením vysokých podpatků lodičkami se budete cítit pohodlně a vyhnete se bolestem nohou. Lodičky se navíc vyznačují stabilním podpatkem, nejčastěji ve formě sloupku, díky kterému budou dobrou volbou pro ženy, které denně upřednostňují boty na plochém podpatku.

Nebo snad baletky? Tento model obuvi si dychtivě kupují vysoké ženy, ale nejen. Balerínky jsou roztomilé boty pro letní styling, protože vypadají jemně a nezahlcují outfit. Navíc jsou vhodnou alternativou k modelům se špendlíkem nebo sloupkem, a proto ženy, které si během svatebních radovánek cení pohodlí a svobody, jsou stále ochotnější volit modely s rovnou podrážkou.

Jakou barvu bot si vybrat na svatbu?

Odpověď na otázku, jakou barvu by měly mít boty na svatbu, měli byste zvážit funkci vybraných bot. Je zajímavé, že správně vybraný může výrazně změnit styl.

Klasické barvy, jako je černá, bílá nebo nahá, dokonale splynou s šaty a dalším příslušenstvím. Pokud je vaším záměrem zdůraznit jeden prvek, možná stojí za to obout si boty?

Kovové, lesklé, s mnoha ozdobami, nebo snad v intenzivní barvě? Perfektní, ale pamatujte na to, když zvolíte expresivní boty na svatbu, šaty by měly být skromné ​​a v tlumených barvách, aby nedocházelo k přebytku a aby boty nepřehlušovaly styling.

Při skládání svatebního looku stojí za to věnovat pozornost celé postavě a zdůraznit, čemu chcete věnovat pozornost svým společníkům na párty. A hlavně - při výběru bot na svatbu si své nákupy naplánujte s dostatečným předstihem, abyste je mohli v klidu otestovat. Věnujte pozornost kvalitě zpracování a materiálu, ze kterého byly ušity. I ten nejkrásnější a nejefektivnější model bude zmeškaný nákup, pokud se ukáže, že byl vybrán boty na svatbu jsou nepohodlní, nestabilní nebo nepohodlní.