Boty ideální pro Silvestr!

Poslední položky
Nepříjemná obuv? Jak vybrat správné vložky? Jaké dobroty pro dítě v podzimním dešti? Jak se vypořádat s nepohodlnou obuví? Jak si zvyknete chodit na vysokých podpatcích? Jak nosit boty? Tři návrhy pro módní styly Stylové kancelářské boty pro něj Nejlepší dámská obuv na svátky Jak si vybrat elegantní boty pro muže? Martensy, nejpohodlnější obuv na podzim a zimu Jak se starat o koženou obuv?

Váš nový rok musí mít - jedinečné vysoké podpatky

Vysoké podpatky jsou nadčasové boty, které můžeme začít pracovat, pro setkání s klienty, pro zkoušky nebo oslavu narozenin. Tyto pantofle s vysokým podpatkem jsou nezbytnou podmínkou pro svatební hostinu. Jaké jsou nejlepší kolíky pro Silvestra? Vybíráme ty, které odpovídají barvě našeho stvoření. Nezapomeňme, že 31. prosinec jsme se bavili všude, takže: lesk, neonové barvy, podpatky na ombre, zajímavé výřezy nebo husté plošiny jsou včas! Můžeme udělat paty jako součást oblečení, které přiláká pohledy. Co bychom se měli vyhnout? Nepohodlná obuv - nohy se začnou bolet po několika hodinách as příjemnou zábranou. Když se rozhodnete nastavit oblíbenou dvojici vysokých podpatků "pro zvláštní příležitosti", věnujte pozornost tomu, zda se vyhnuli módě a zda jsou v dobrém stavu - opotřebované boty mohou být stejně nepříjemné jako špatné! Skvělé, nové vysoké podpatky ve všech barvách duhy mají pro nás internetový obchod ButyModne .pl.

Jemné sandály

Sandály s tenkými pruhy vypadají perfektně s šaty: vzdušné, netěsné nebo těsné - jistě takový kostým udělá pocit! Letní boty lze také kombinovat s černými hedvábnými kombinézy. Ujistěte se, že pata našich lesklých sandálů je přehnaně vysoká - přidá lehkost a milost a pomůže nám vyhrát titul královny míče. Jedna poznámka: v takových botách se musíme dokonale pohybovat. Pokud je veletrh nového roku uspořádán v bytě v bytovém domě, vybereme si trochu méně extravagantní obuv.

Klasické elegantní čerpadla

Pro silvestrovskou večírek můžeme také sestavit klasická čerpadla s vysokým podpatkem. Budeme vypadat elegantně a stylově v nich. Je to skvělá volba, pokud chceme tančit, protože po několika hodinách zábavy nebudeme nuceni měnit boty. Na internetovém obchodě ButyModne .pl najdete velký výběr čerpadel v různých barvách. Nejsme omezeni klasickou černou, ačkoli to dokonale vyhovuje večerní party. Na Silvestra můžeme nosit boty v pastelových barvách, například růžové perly nebo v odstínech neobvyklé bílé - čekáme na nejmódnější čerpadla v sezóně. Ale co dělat, když vás 31. prosince přiblíží přátelé na party, a šaty a vysoké podpatky nejsou naší pohádkou?

Nebo možná úplně jiná obuv?

Podle přísloví - jaký Silvestr, tak celý rok, proč strávit tuto speciální noc stejně jako my - v hospodě s dobrým pivem a hudbou, nebo přáteli v domě ve stylu 80. let. výstup? Nejdůležitější věcí je naše pohodlí a pohodu - nenoste si sukni, pokud 364 dní v roce nosíte kalhoty a nenutí vás dělat kosmetické procedury, pokud nemáte pocit, že to děláte. Pamatujte si však, že tento večer vypadá smysluplně, takže se pokusme o sebe postarat. A co boty? Baleríny, vázané boty, tenisky, boty a dokonce i boty! Pokud potřebujeme nový pár, naše oblíbené boty najdete na webových stránkách ButyModnecom.

Silvestrovský večírek by měl být pro nás zvláštní událostí, takže se na to připravte, aby vypadal skvěle a bavil se celou noc. Nepostradatelným prvkem oblečení je odpovídající obuv. Koncem prosince je opravdu čas vybrat si jednu a jedinou dvojici, ve které uvítáme nový rok 2019.

představoval