Boty ideální pro Silvestr!


Chystáme se začít připravovat na silvestrovskou večírek. Bez ohledu na to, kde strávíme tento zvláštní večer, pamatujme si o sobě v srdci organizace. Plánování šatů a make-upu je skvělá zábava a příjemné emoce. Vyberme si módní oblečení, odpovídající příslušenství a neobyčejné boty, abychom se cítili skvěle a usmívali se, abychom uvítali Nový rok.

Váš nový rok musí mít - jedinečné vysoké podpatky

Vysoké podpatky jsou nadčasové boty, které můžeme začít pracovat, pro setkání s klienty, pro zkoušky nebo oslavu narozenin. Tyto pantofle s vysokým podpatkem jsou nezbytnou podmínkou pro svatební hostinu. Jaké jsou nejlepší kolíky pro Silvestra? Vybíráme ty, které odpovídají barvě našeho stvoření. Nezapomeňme, že 31. prosinec jsme se bavili všude, takže: lesk, neonové barvy, podpatky na ombre, zajímavé výřezy nebo husté plošiny jsou včas! Můžeme udělat paty jako součást oblečení, které přiláká pohledy. Co bychom se měli vyhnout? Nepohodlná obuv - nohy se začnou bolet po několika hodinách as příjemnou zábranou. Když se rozhodnete nastavit oblíbenou dvojici vysokých podpatků "pro zvláštní příležitosti", věnujte pozornost tomu, zda se vyhnuli módě a zda jsou v dobrém stavu - opotřebované boty mohou být stejně nepříjemné jako špatné! Skvělé, nové vysoké podpatky ve všech barvách duhy mají pro nás internetový obchod ButyModne .pl.

Jemné sandály

sandály s tenkými pruhy bude vypadat dokonale v kombinaci s šaty: éterické, plynulé nebo těsné - s tímto outfitem určitě uděláme senzaci! Letní boty lze také kombinovat s černým hedvábným oblekem. Ujistěte se, že pata našich lesklých sandálů je neuvěřitelně vysoká - dodá lehkost, půvab a pomůže nám získat titul královny prom. Jedna poznámka: v takových botách se musíme dokonale pohybovat. Pokud je novoroční večírek organizován v bytě v panelovém domě, rozhodněme se pro méně extravagantní obuv.

Klasické elegantní čerpadla

Můžeme také uspořádat klasický silvestrovský večírek raketoplány střední podpatky. Budeme v nich vypadat elegantně a stylově. To je skvělá volba, pokud chcete tančit, protože po několika hodinách zábavy nebudete nuceni vyměnit boty. Na webových stránkách internetového obchodu ButyModne.pl najdeme velký výběr čerpadel v různých barvách. Nejsme omezeni klasickou černou, i když se perfektně hodí na večerní párty. Na Silvestra můžeme nosit boty v pastelových barvách, například růžovou perlu nebo odstíny neobvyklé bílé - nejmódnější na nás čekají raketoplány v sezóně. Co dělat, když přátelé přijdou na večírky 31. prosince a šaty a vysoké podpatky nejsou naší pohádkou?

Nebo možná úplně jiná obuv?

Podle přísloví - jaký Silvestr, tak celý rok, proč strávit tuto speciální noc stejně jako my - v hospodě s dobrým pivem a hudbou, nebo přáteli v domě ve stylu 80. let. výstup? Nejdůležitější věcí je naše pohodlí a pohodu - nenoste si sukni, pokud 364 dní v roce nosíte kalhoty a nenutí vás dělat kosmetické procedury, pokud nemáte pocit, že to děláte. Pamatujte si však, že tento večer vypadá smysluplně, takže se pokusme o sebe postarat. A co boty? Baleríny, vázané boty, tenisky, boty a dokonce i boty! Pokud potřebujeme nový pár, naše oblíbené boty najdete na webových stránkách ButyModnecom.

Silvestrovský večírek by měl být pro nás zvláštní událostí, takže se na to připravte, aby vypadal skvěle a bavil se celou noc. Nepostradatelným prvkem oblečení je odpovídající obuv. Koncem prosince je opravdu čas vybrat si jednu a jedinou dvojici, ve které uvítáme nový rok 2019.