Boty ideální pro Silvestr!

Váš nový rok musí mít - jedinečné vysoké podpatky

Vysoké podpatky jsou nadčasové boty, které můžeme začít pracovat, pro setkání s klienty, pro zkoušky nebo oslavu narozenin. Tyto pantofle s vysokým podpatkem jsou nezbytnou podmínkou pro svatební hostinu. Jaké jsou nejlepší kolíky pro Silvestra? Vybíráme ty, které odpovídají barvě našeho stvoření. Nezapomeňme, že 31. prosinec jsme se bavili všude, takže: lesk, neonové barvy, podpatky na ombre, zajímavé výřezy nebo husté plošiny jsou včas! Můžeme udělat paty jako součást oblečení, které přiláká pohledy. Co bychom se měli vyhnout? Nepohodlná obuv - nohy se začnou bolet po několika hodinách as příjemnou zábranou. Když se rozhodnete nastavit oblíbenou dvojici vysokých podpatků "pro zvláštní příležitosti", věnujte pozornost tomu, zda se vyhnuli módě a zda jsou v dobrém stavu - opotřebované boty mohou být stejně nepříjemné jako špatné! Skvělé, nové vysoké podpatky ve všech barvách duhy mají pro nás internetový obchod ButyModne .pl.

Jemné sandály

Sandály s tenkými pruhy vypadají perfektně s šaty: vzdušné, netěsné nebo těsné - jistě takový kostým udělá pocit! Letní boty lze také kombinovat s černými hedvábnými kombinézy. Ujistěte se, že pata našich lesklých sandálů je přehnaně vysoká - přidá lehkost a milost a pomůže nám vyhrát titul královny míče. Jedna poznámka: v takových botách se musíme dokonale pohybovat. Pokud je veletrh nového roku uspořádán v bytě v bytovém domě, vybereme si trochu méně extravagantní obuv.

Klasické elegantní čerpadla

Pro silvestrovskou večírek můžeme také sestavit klasická čerpadla s vysokým podpatkem. Budeme vypadat elegantně a stylově v nich. Je to skvělá volba, pokud chceme tančit, protože po několika hodinách zábavy nebudeme nuceni měnit boty. Na internetovém obchodě ButyModne .pl najdete velký výběr čerpadel v různých barvách. Nejsme omezeni klasickou černou, ačkoli to dokonale vyhovuje večerní party. Na Silvestra můžeme nosit boty v pastelových barvách, například růžové perly nebo v odstínech neobvyklé bílé - čekáme na nejmódnější čerpadla v sezóně. Ale co dělat, když vás 31. prosince přiblíží přátelé na party, a šaty a vysoké podpatky nejsou naší pohádkou?

Nebo možná úplně jiná obuv?

Podle přísloví - jaký Silvestr, tak celý rok, proč strávit tuto speciální noc stejně jako my - v hospodě s dobrým pivem a hudbou, nebo přáteli v domě ve stylu 80. let. výstup? Nejdůležitější věcí je naše pohodlí a pohodu - nenoste si sukni, pokud 364 dní v roce nosíte kalhoty a nenutí vás dělat kosmetické procedury, pokud nemáte pocit, že to děláte. Pamatujte si však, že tento večer vypadá smysluplně, takže se pokusme o sebe postarat. A co boty? Baleríny, vázané boty, tenisky, boty a dokonce i boty! Pokud potřebujeme nový pár, naše oblíbené boty najdete na webových stránkách ButyModnecom.

Silvestrovský večírek by měl být pro nás zvláštní událostí, takže se na to připravte, aby vypadal skvěle a bavil se celou noc. Nepostradatelným prvkem oblečení je odpovídající obuv. Koncem prosince je opravdu čas vybrat si jednu a jedinou dvojici, ve které uvítáme nový rok 2019.