3 způsoby, jak nosit boty a padat - na co byste měli v tomto mokrém období pamatovat?


Předně si musíme pamatovat, že člověk žije nejen s jedním párem bot. Můžeme mít - a stojí za to to udělat - až tři páry různých bot na podzim, díky kterým se zkrátka budeme cítit lépe. Můžeme si koupit elegantní, společenské boty, ideální na svatého Ondřeje, neformální boty a boty pro zvláštní příležitosti, které jsou velmi pohodlné a nezničitelné.

Předně si musíme pamatovat, že člověk žije nejen s jedním párem bot. Můžeme mít - a stojí za to to udělat - na podzim až tři páry různých bot, díky kterým se budeme cítit prosperujícítady lepší. Můžeme si koupit elegantní, společenské boty, ideální na svatého Ondřeje, neformální boty a boty pro zvláštní příležitosti, které jsou velmi pohodlné a nezničitelné. Protože podzim je prostě takový - naše boty se mohou rychle kazit kvůli kalužím, deštivému ránu nebo deštivému odpoledni. Zde je pět způsobů, jak se starat o vaši obuv za všech podzimních podmínek.

1. Dávejte pozor, aby vám boty zvlhly!

Namáčení obuvi ničí nejen jejich strukturutadys a nutí je vyhodit po jedné sezóně. Namáčení je hrozbou pro vaše zdraví, zejména v podzimním období slabosti. V tomto ročním období stojí za to použít ochranu těla uvnitř i vně. Dlouhá chůze v mokré nebo dokonce vlhké obuvi může způsobit mnoho nemocí. A nemoc přece nemusí být šťastná. Mokré boty by měly být vysušeny co nejdříve, aby se nestihly zdeformovat. Je to velmi důležité.

2. Semiš a podzimní louže?

Semiš je velmi elegantní, ale k podzimnímu počasí se úplně nehodí. Déšť je může rychle zničit navlhnutím - zvláště tento typ obuvi se nevyplatí brát s sebou na dlouhé cesty. Suede, přestože je jedinečný, není tak odolný jako kluzké látky a je propustný pro vodu. Pokud však nemusíte být dlouho venku, vyplatí se je nosit při zvláštní příležitosti, vyrazit do města nebo na rande. Pokud zmokneme, v žádném případě nesmíme takové boty sušit sušičkou. Rovněž je zakázáno dávat je pod radiátor nebo na jasné, ostré slunce.

3. Wellingtonové boty jsou vždy dobrou volbou

O galoších jsme již psali TADY, ale stojí za to pamatovat, že se jedná o boty, které milují toto roční období. Wellingtonky jsou perfektní nejen na trekking nebo při procházkách lesem. Budou také dobře fungovat ve městě, v práci a na cestě do školy. Jsou vodotěsné a mnoho různých vzorů nám umožňuje vybrat si správnou cestuTADY perfektní obuv. Wellingtonové boty nevyžadují, jako semiš nebo kůže, předchozí ochranu před vlhkostí. Chrání nohu před deštěm a loužemi. Výsledkem je, že po nich sahá stále více lidí, kteří chválí jejich přednosti a různé barvy.