3 způsoby bot a podzimu - co byste si měli pamatovat v tomto mokrém období?


Především si musíme pamatovat, že žádný člověk nemá obuv. Můžeme mít - a to stojí za to - až tři páry různých bot na podzim, díky čemuž se budeme cítit jen lépe. Můžeme si koupit elegantní originální boty, které jsou ideální například pro Andrewovu party, každodenní boty a boty pro zvláštní příležitosti, které jsou velmi pohodlné a nezničitelné.

Především si musíme pamatovat, že žádný člověk nemá obuv. Máme - a měla by tak učinit - tolik jako tři odlišné boty na podzim, takže cítíme klady zde lepší. Můžeme si koupit elegantní originální boty, které jsou ideální například pro Andrewovu party, každodenní boty a boty pro zvláštní příležitosti, které jsou velmi pohodlné a nezničitelné. Protože je to právě podzim - naše boty mohou být rychle zničeny loukami, těžkými rány nebo těžkými odpoledny. Zde je pět způsobů, jak se starat o vaši obuv v jakýchkoli podzimních podmínkách.

1. Dávejte pozor na namáčení bot!

Unikající boty ničí nejen jejich strukturovat zde sle a dělá jednu sezónu bude zlikvidován. Namáčení ohrožuje vaše zdraví, zejména během podzimního období slabosti. V tomto ročním období stojí za to chránit vaše tělo dovnitř, ale také zvenčí. Dlouhé chůze na mokré nebo vlhké boty může způsobit mnoho nemocí. A nemoci nejsou potřebné pro štěstí. Namočené boty by měly být vysušeny co nejdříve, aby se nemohly deformovat. To je velmi důležité.

2. Suede a podzimní kaluže?

Suede je velmi elegantní, ale zcela neodpovídá podzimnímu počasí. Déšť je může rychle zničit tím, že se mokrý - obzvláště tento typ obuvi nestojí za to vzít s sebou na dlouhé cesty. Suede, i když je jedinečné, není tak odolné jako kluzké materiály a přenáší vodu. Pokud však nemusíte dlouho zůstat venku, stojí za to, že si je vyberete pro zvláštní příležitost, vyjíždíte do města nebo na rande. Pokud bychom ji namočili, za žádných okolností byste neměli sušit boty s vysoušečem vlasů. Je také zakázáno je umístit pod radiátor a na jasném, jasném slunci.

3. Wellington jsou vždy dobrou volbou

O galoše jsme již psali TUale stojí za to připomenout, že jsou boty, které milují tuto roční dobu. Galoše jsou ideální nejen při pěší turistice nebo při procházce lesem. Pracují také dobře ve městě, v práci a na cestě do školy. Jsou vodotěsné a mnoho různých vzorů nám umožňuje vybrat ten správnýTU perfektní obuv. Galoše nevyžadují předchozí ochranu před vlhkostí, jako je semiš nebo kůže. Chrání nohu před deštěm a kalužemi. Výsledkem je, že se k němu stále více lidí dostává, chválí jejich výhody a různé barvy.