American Club Sandále Gladiator American 11031

Zboží dočasně nedostupné ;(


podrobnosti

American Club Sandále Gladiator American 11031

Stylové sandály v jemné zlaté barvě s dalšími mincemi. Sandály jsou upevněny odolnými sponami, takže není nebezpečí, že by botka při chůzi spadla. Sandály amerického klubu jsou skvělou alternativou k plnohodnotným botám v létě, kdy je spálil venku a chceme dát nohám našich dětí pauzu. Chrání nohu proti přehřátí a opotřebení je vhodná z hlediska hygieny dětí.


Obuv byla vyrobena většinou ze syntetických materiálů. Byly vybaveny koženou stélkou. Na spodku amerického klubu mají dětské boty jediný tvar s malou patou termo kaučuku. Tento materiál velmi dobře absorbuje a má vysokou mechanickou odolnost proti otěru, což má za následek dlouhou životnost této obuvi.


Díky svým designům a barvám bude sandále American Club skvělou volbou pro aktivní dívku, která ráda tráví čas venku. Navíc se výrobek vyznačuje velmi dobrým poměrem cena / kvalita.

výrobce: American Club
Související kategorie: Dětské boty
Dětské sandály
Dětské sandály amerického klubu
barva: žlutá, zlatá , šedá, stříbrná , hnědá, béžová , černá
hrdina: další
značka: boty American Club
sex: dívky
Další informace: Kožená stélka
věc: Ekologická kůže
Typ upevnění: posuvníky

recenze:

Děkujeme za přidání komentáře.

03 července 2019 | cl...te
26 června 2019 | qu...k2
08 června 2016 | ja...33
Profesionalita, čestnost, rychlost. I když transakce nebyla moje chyba. Peníze byly vráceny velmi rychle s možností vrácení zboží zdarma. Velmi doporučuji tento allegrowicz a děkuji vám znovu.