Membránové boty Bartek 44673 modrý šedá válečné loďstvo

Produkt není k dispozici ;(

Nepromokavé boty Bartek 44673

Zima je pro rodiče obtížným obdobím. Boty Bartek jsou nejkvalitnější dětskou obuv vybavenou membránou BRTKtex. Membrána BRTKtex je nepropustnou bariérou proti dešti, blátu a sněhu. Díky tomu boty uvnitř zůstanou vždy suché. BRTKtex odstraňuje přebytečnou vlhkost uvolněnou chodidlem, takže umožňuje dýchání během cvičení. Nastavení teploty chodidla vám umožní udržovat správné mikroklima, pohodlí a hygienu. Boty Bartek s membránou 44673 byly vyrobeny z přírodní kůže s přídavkem textilního materiálu. Interiér boty byl navíc izolován přírodní vlnou, která chrání nohy před mrazem. boty vybavené suchým zipem, díky kterému si je vaše dítě bude moci nasadit sám. Pro lepší viditelnost dítěte v botách sByly použity vložky s reflektory.

Mají certifikát "Zdravá noha"


Perfektní zimní boty pro děti musí být teplé a vodotěsné (aby nebylo dostatek sněhu), ne omezující pohyby. Boty od Bartek pro zimu od Sympatex 17671 / 0JB jsou kombinací praktičnosti, pohodlí a funkčnosti.

Přestože je model určen pro dívky, je k dispozici v černé barvě s malými růžovými vložkami a bílými švy. Černá je praktická barva - nebude vykazovat žádné otěry, škrábance, které nakonec v zimě není těžké. Dětská obuv je vyrobena z přírodní kůže a membrány, která chrání před vlhkostí a namočením, což v extrémních podmínkách dobře funguje. Tvarovaná podešev, vysoká, tuhá pata, tvarovaná stélka je vše pro to, aby poskytla malé noze nejvyšší pohodlí při jakémkoli druhu pohybu.

Další předností bot je: oblíbený suchý zip pro děti, úchyty na jazyku a na zadní straně svršku pro snadné nasazení a sundání, dodatečná izolace uvnitř boty. Je to praktické, užitečné a zároveň pěkné boty.

  • hrdina: nedostatek
  • barva: modrý šedá námořnická modř
  • Typ upevnění: Velcro
  • Další informace: Pevná pata
  • věc: Přírodní kůže
  • sex: Boys dívky

Děkujeme za přidání komentáře.

|
|
Všechno je v pořádku! Doporučuji 100%