Které boty se k letním šatům hodí? Doporučujeme!


Zvýšení teploty a dlouhé slunečné dny znamenají, že jsme rádi, že silné svetry a džíny vyměňujeme za vzdušné, pohodlné, letní šaty. Díky nim můžeme snadno zobrazit hodnoty naší postavy a užít si lehkosti a mimořádného pohodlí. Jaké boty si mám vybrat k letním šatům? Podívejte se na naše inspirace.

Barva bot pro letní šaty - neutrální odstín nebo kontrast

Při výběru barvy bot nezapomeňte na důležité pravidlo - nekombinujte teplé a studené barvy.

Masové barvy, tj. nahý nebo béžovýkteré jsou nejblíže vašemu tónu pleti. Lehké boty jsou perfektní doplněk mini a midi šatů, protože jejich jemný vzhled bude nejen perfektně ladit se stylem, ale také vaše nohy zúží a opticky prodlouží

Další univerzální barva, kterou můžete určitě nosit pro každou příležitost, je barva černácož dodá styl a eleganci i těm nejsofistikovanějším a honosnějším stylizacím. Černé vysoké podpatky nebo sandály budou určitě vypadat krásně, když se nosí k šatům ve stylu maxi nebo boho.

Pokud se nebojíte rizika a máte rádi nesrozumitelné kombinace, zvolte kontrast. Nebojte se kombinovat výrazné barvy, jako je červená a zelená nebo žlutá a indigo! Musíte však pamatovat na to, že intenzivní odstíny nebudou vyhovovat každému stylu, takže rozhodně není dobrý nápad, pokud jde o výběr každodenní obuvi.

Maximální pohodlí

Pokud si ceníte pohodlí, hledáte pohodlnou kombinaci, vhodnou na dlouhé procházky nebo líné odpoledne strávené venku, můžete si k letním šatům obout oblíbené tenisky.

Tenisky na letní šaty je trend, který si získává stále více fanoušků. Sportovní obuv vytvoří pohodlný vzhled v ležérním stylu, ale může také porušit příslušná pravidla a vytvořit nesrozumitelnou kombinaci s elegantními, romantickými šaty. Jemné, látkové tenisky jsou jistě vynikající volbou, a to jak pro přiléhavé a rozšířené, dlouhé a krátké, tak i pro vícebarevné šaty. V tomto případě vás omezuje jen vaše představivost!

Mohou být také zajímavou kombinací tenisky. Tyto poměrně masivní boty vysoké výšky budou dobře fungovat s šaty volného a vzdušného střihu s volánky. Tato kombinace dodá mimořádnou lehkost a svěžest. Můžete si vybrat jak světlé odstíny obuvi, tak i mírně pastelové odstíny, které snadno ladí s vaším stylem.

Sandály na letní šaty

Sandály i klasické baleríny nebo espadrilky lze úspěšně sladit se vzdušnými, letními šaty, jak krátkými, tak rozšířenými, i delšími.

U maxi šatů stojí za to zvolit romanes s mírně vyšší podrážkou. Dlouhé šaty s jemným rozparkem krásně zdůrazní zajímavé vázání vašich bot.

Za zvážení stojí také sandály na vysokém podpatku, které jsou ideální jak pro každodenní výlety, tak pro formálnější výlety. Vysoké podpatky v kombinaci s letními šaty dokonale ztuhnou vaši postavu a vaše nohy vypadají mnohem déle. Můžete je nosit jak s květinovými modely v boho stylu, s krátkými a přizpůsobenými mini, ale také s dlouhými modely, dosahujícími až k zemi.

Vysoké podpatky pro letní šaty

Je to rozhodně nejklasičtější forma obuvi, která bude fungovat s jakýmkoli stylem. Vysoké podpatky se doporučují zejména pro midi a 3/4 šaty, které jsou ty nejnáročnější a nejproblematičtější. Tento střih, nesprávně přizpůsobený postavě nebo v kombinaci s nevhodnou obuví, může vizuálně výrazně zkrátit nohy, takže silueta vypadá méně příznivě. Vysoké podpatky dokonale vyvažují proporce a dodávají stylovému půvabu a lehkosti.

Kovbojské boty na letní šaty? Samozřejmě!

Kovbojské boty v kombinaci s letními šaty jsou v posledních sezónách stále populárnější. Masivní obuv je zajímavě doplněna květinovými, vzdušnými šaty se spoustou volánků. Díky botám se svrškem ve tvaru V budou vaše nohy vypadat štíhlejší.

Kombinace volnějších, jemných šatů s vysoce zdůrazněnými a viditelnými botami je návrhem pro lidi, kteří rádi vyniknou a nebojí se názorů ostatních. Takový styl určitě nezůstane bez povšimnutí!

Léto je časem experimentů, různých vzorů, intenzivních barev a neobvyklých kombinací. Bez ohledu na příležitost, pro kterou připravujete stylizaci, měli byste zvolit správné doplňky, které vám pomohou vytvořit harmonický celek. Boty jsou obzvláště důležitým doplňkem - měly by být nejen pohodlné. Správně vybavený model jistě obohatí váš letní outfit a budete se cítit nesmírně sebejistě! Náš průvodce vám určitě pomůže udělat správné rozhodnutí.