Které boty se k džínám hodí? Podívejte se na naše návrhy!


Pokud jsou džíny vaším oblíbeným kouskem oblečení, rádi využíváte jejich všestrannost a zároveň si rádi hrajete s módou a měníte styl stylingu podle příležitosti a nálady, pak je tento článek pro vás! Už se nemusíte divit, jaké boty ladí s vašimi oblíbenými džíny. Podívejte se na naše návrhy!

Stručná historie džínů

Je těžké uvěřit, že džíny byly patentovány téměř před 150 lety a osobou, která zahájila módu pro džínové kalhoty, byl Levi Strauss. Byl to on, který spolu s partnerem navrhl model, který byl původně zaměřen na dělnickou třídu. Rychle se ukázalo, že si lidé na celém světě zamilovali tento univerzální, funkční a pohodlný kus oděvu, díky kterému se rychle stal základem většiny stylů. Důležité je, že džíny jsou stejně oblíbené u mužské i ženské části společnosti. Jsme přesvědčeni, že neexistuje osoba, která by ve svém šatníku neměla alespoň jedny džínové kalhoty.

Bez ohledu na střih, barva a střih - džínové kalhoty jsou hitem, který trvale vstoupil do našeho stylu. Vhodný pro mnoho příležitostí a pro všechny typy těla bez ohledu na pohlaví. Velkou výhodou džínoviny je schopnost přizpůsobit je konkrétní příležitosti. Klíčem je příslušenství i obuv. Které boty se k džínám hodí? Podívejte se na naše návrhy, abyste vypadali módně a stylově.

Vybíráme boty pro džíny - jaké boty pro který model džínových kalhot

Džíny jsou nejčastěji spojovány s sportovní boty. Tento typ obuvi skutečně funguje skvěle s džínovými kalhotami, zvláště pokud máte v úmyslu vytvořit každodenní ležérní styl. Tenisky, tenisky nebo tenisky jsou boty, které se hodí téměř ke každému střihu džínů, ale k nim se nejlépe hodí džíny s rovnými nohami as džínovým typem přítel, které se vyznačují volnějším stylem, mírně zúženou nohou a často také s charakteristickými otvory.

Které boty zvolit pro přiléhavé džíny? Úzké modely jsou v posledních letech mimořádně populární, ale jedná se o střih, který není správně vybrán a může zdůraznit jakékoli nedostatky postavy. Správný styl obuvi zvýrazní nohy, zúží je a opticky je prodlouží. V případě těsných džínů budou fungovat dobře balerína a mokasíny,

Džíny se širokými nohami, takzvaný světlice fit fit dámské lodičky, a botičky na sloupku. Stejně jako v případě úzkých kalhot jsou zvonové kalhoty se širokými nohavicemi náročným modelem, který nebude vypadat stejně na každé postavě. Velký význam mají také další stylingové prvky - volná halenka v boho stylu je dokonalou společností pro zvony a boty s vyššími podpatky nebo klíny.

Kalhoty s vysokým pasem? Toto je pravděpodobně jeden z nejzajímavějších a nejuniverzálnějších stylů, protože výběrem boty na džíny s vysokým pasem si můžeme vybrat svůj oblíbený model obuvi, a co víc - každá z nich bude vypadat stejně dobře!

Džínové špendlíky? Samozřejmě, že je!

Divíš se odpovídají vysoké podpatky džínám? Samozřejmě se hodí, ale stejně jako v případě jiných modelů obuvi musí i vysoké podpatky odpovídat stylu kalhot.

Vaším oblíbeným střihem kalhot jsou oblíbené úzké úzké kalhoty? U kalhot, které pevně přilnou k tělu, zvolte klasické vysoké podpatky, které dokonale zdůrazní vaši postavu. Navíc kombinace vysokých podpatků s úzkými džíny vypadá velmi žensky a jejich spárováním s dobře střiženou bundou a kabelkou spojky vytvoříte originální oblečení pro příležitostné setkání s přáteli nebo rande s milovanou osobou.

Kromě úzkých kalhot, které jsou vyrobeny pro vysoké podpatky, je tento typ obuvi vhodný také pro kalhoty s rovnou nohou. A pokud se nebojíte módních experimentů a rádi měníte svůj image, zajímavou alternativou vysokých podpatků jsou také volné střihy jako boyfriend nebo momjeans. Jak můžete vidět vysoké podpatky pro džíny je skvělá volba, proto vám doporučujeme hledat inspiraci a bavit se módou.

Jaké džínové boty pro muže?

Dobře vybrané džíny se mohou přizpůsobit jakémukoli stylu. Zvláště pokud se hodí k obuvi. Díky chytrým kombinacím se osvědčí v každodenních stylizacích, v elegantních ležérních outfitech a dokonce i v elegantních a klasických kombinacích.

Pánové si nejčastěji vybírají džíny sportovní botyjako jsou trenéři nebo nesmrtelné tenisky. Tyto modely vám umožní cítit se pohodlně a pohodlně, navíc se hodí téměř ke všem modelům džínů. Džíny však budou dobře fungovat i v mírně elegantnějších stylizacích. Kombinace s košili a typem obuvi Oxfords nebo pružné-strany, můžete získat stylový vzhled pro formální příjem.

Jsme přesvědčeni, že naše návrhy položí otázku, jaké boty se k džínám hodíuž ti nebude vadit hlavu. Džínové kalhoty jsou nesmírně všestranným kouskem oblečení, takže by rozhodně měly být v každém šatníku. Oba muži a ženy.