Chlapecké sandály Bartek 91269 navy blue

Zboží dočasně nedostupné ;(


podrobnosti

Chlapecké sandály Bartek 91269 navy blue

Dětská obuv by měla splňovat mnoho kritérií. Mezi nimi musí být na prvním místě bezpochyby pohodlí a zdraví dítěte. Dětské kožené boty jsou nejlepší, protože zaručují pohodlí chodidla při jakémkoli popálení, uklouznutí nebo tření. Díky použití přírodní kůže poskytnou černé preventivní sandály vašemu dětskému pokožce maximální pohodlí, i když jsou používány uprostřed léta v žáru.


Kvalitní dětská kožená obuv má pohodlnou profilovanou stélku, která se přizpůsobí tvaru dětské nohy a podle toho ji tvaruje, což zabraňuje deformaci nohy. Boty mají speciálně vyztuženou patu, která udržuje chodidlo ve správné poloze, jsou také vestavěny v horní části metatarsu, přičemž se berou v úvahu otvory pro zapínání na suchý zip. Boty se proto oblékají velmi pohodlně, je také možné upravit jejich šířku pomocí suchých zipů. Správně profilovaná podešev se světlou patou je zárukou zdravého umístění nohy batole při chůzi.

výrobce: Bartek
Související kategorie: Dětské boty
Profylaktická obuv pro děti
Profylaktický pro děti Bartek
barva: různé barvy , modrý
Další informace: Thomasova pata , Pevná pata , Kožená stélka , Profilovaná vložka , Zdravé znamení nohou
Typ upevnění: Velcro
značka: boty Bartek
sex: dívky , Boys
hrdina: nedostatek
věc: Přírodní kůže

recenze:

Děkujeme za přidání komentáře.

24 března 2017 | iw...08
Transakce byla úspěšná. Doporučuji.
15 března 2017 | d7...an
Transakce byla úspěšná. Doporučuji.
10 června 2015 | ig...22
rychlé dodání, velmi dobrý kontakt a boty Bartek také skvělé. Jsou mnohem lepší než preventivní Danielka. No, ale cena dělá svou vlastní věc a já nechci platit nohy svého dítěte. DOPORUČUJEM boty a prodejce :)
21 srpna 2014 | mr...ic
OBYTNÁ POZITIVNÍ !!! Vše, jak je popsáno !!! Okamžitá transakce !!! Allegrowicz první třída !!!! Vřele doporučuji všem !!! Mockrát děkuji a pozdravem :)))
12 srpna 2014 | An...w2
Transakce byla úspěšná. Doporučuji.

Viz též

Oblíbené značky v kategorii Profylaktická obuv pro děti