Boty na svatbu a svatební hostinu - sandály, vysoké podpatky nebo lodičky? Který model obuvi zvolit?


Boty na svatbu jsou jedním z klíčových prvků stylingu. Bez ohledu na to, zda jste nevěsta nebo některý z pozvaných hostů - vhodně vybrané boty zajistí skvělou zábavu až do rána. Který model obuvi byste si měli vybrat? Sandály, lodičky nebo třeba klasické vysoké podpatky? Jaké úvahy byste měli vzít v úvahu při nákupu obuvi pro svatební obřad a hostinu? Podívejte se na naše tipy.

Vybíráme boty na svatbu - několik důležitých tipů

Nelze popřít, že většinu času trávíme hledáním dokonalých šatů. Na to je zaměřena veškerá pozornost. Každý mluví o šatech a každý se na ně dívá. Správně vybraná obuv je nicméně stejně důležitá, protože na jejím pohodlí závisí naše pohodlí a pohoda. Při výběru obuvi na svatbu a svatební hostinu stojí za to věnovat pozornost několika důležitým detailům.

Jaké boty budou fungovat na svatbě? Jak si vybrat perfektní obuv?

  • Vyberte si modely vyrobené z přírodní kůže.

  • Vyberte si boty pro sezónu.

  • Ujistěte se, že jsou boty pohodlné a netlačte na nohy.

  • Styl obuvi na svatbu by měl odpovídat střihu šatů.

  • Přizpůsobte barvu obuvi barvě oblečení.

  • Udělejte si čas na nalezení dokonalého modelu.

I když jsou výše uvedené tipy zcela zřejmé, často na ně zapomínáme, zvláště když se naše hlava zabývá uspořádáním večírku nebo v případě hostů nákupem dokonalého oblečení. Nezapomeňte, že kvalita a pohodlí obuvi na svatbu závisí na tom, jak úspěšná bude!

Vysoké podpatky, lodičky nebo třeba sandály? Boty pro svatební kreace

Princip výběru obuvi na svatbu je analogický s výběrem obuvi zakoupené pro jiné příležitosti. Prvořadým problémem, kromě pohodlí, je sladit je s barvou a střihem šatů.

Když se rozhodujete pro dlouhé šaty, oblékněte se klasické vysoké podpatky nebo elegantní sandály na vysokém podpatku. Tyto modely krásně prodlouží nohy a zúží celou postavu. Navíc žena na vysokých podpatcích vypadá mimořádně efektivně, vkusně a přitahuje pozornost. Vysoké podpatky budou fungovat zejména pro nižší ženy a ženy, které se cítí dobře na vysokých podpatcích.

Pokud si vyberete krátké šaty, doporučujeme nahlédnout do stylových sandálů s kotníkovými kravatami. Nezapomeňte však, že tato dekorace opticky zkracuje nohy, takže bude optimální volbou pro vysoké dámy.

Čerpadla na svatbu? Samozřejmě! Výměnou vysokých podpatků za lodičky se udržíte v pohodlí a vyhnete se bolesti nohou. Navíc se lodičky vyznačují stabilním podpatkem, nejčastěji ve formě sloupku, díky kterému budou dobrou volbou pro ženy, které denně preferují boty na podpatku.

Nebo baleríny? Tento model obuvi si horlivě kupují vysoké ženy, ale nejen to. Baleríny jsou roztomilé boty pro letní styling, protože vypadají jemně a nepřekonávají outfit. Kromě toho jsou vhodnou alternativou k modelům se špendlíkem nebo sloupkem, a proto ženy, které si při svatební zábavě cení pohodlí a svobodu, stále více a více ochotně volí modely s plochou podrážkou.

Jakou barvu bot zvolit na svatbu?

Odpověď na otázku, jakou barvu by měly mít boty na svatbu, měli byste zvážit funkci vybrané obuvi. Je zajímavé, že správně vybraný může výrazně změnit styling.

Klasické barvy, jako je černá, bílá nebo nahá, budou dokonale ladit s šaty a dalšími doplňky. Pokud máte v úmyslu zdůraznit jeden prvek, možná stojí za to obout si boty?

Kovové, lesklé, s četnými ornamenty, nebo možná v intenzivní barvě? Perfektní, ale pamatujte, že když zvolíte expresivní boty na svatbu, šaty by měly být skromné ​​a v tlumených barvách, aby nedocházelo k přebytku a aby boty nepřekrývaly styl.

Při vytváření svatebního vzhledu stojí za to věnovat pozornost celé postavě a zdůraznit, co chcete věnovat pozornost svým společníkům. A co je nejdůležitější - při výběru obuvi na svatbu si nákupy naplánujte s dostatečným předstihem, abyste je mohli bezpečně otestovat. Dbejte na kvalitu zpracování a materiál, ze kterého byly ušity. I ten nejkrásnější a nejefektivnější model bude zmeškaným nákupem, pokud se ukáže, že je vybrán boty na svatbu jsou nepohodlní, nestabilní nebo nepohodlní.