Dreamlike Gregors boty - 100% pohodlí

Gregors vytvořila kolekci kotníků pro ženy, které poskytují maximální pohodlí při nošení. Jejich konstrukce a materiály jsou prakticky navrženy, což jim umožňuje přizpůsobit se nohám a stabilně se s nimi držet. A co je nejdůležitější: je to zvláštní, musí mít ženský šatník.


"Nejvyšší kvalita a rozmanitost ve sbírce"


Gregors boty jsou vyrobeny z pravé kůže, která je nejvyšší kvality. Horní část dosahuje kotníku, což znamená, že nebude lýtovat lýtko a celou nohu se bude pečlivě zobrazovat.


Nabídka zahrnuje boty izolované uvnitř s měkkým materiálem pro zimu, stejně jako modely bez izolace, které dobře fungují na začátku jara a na podzim.


V botách značky Gregors můžeme najít následující způsoby:

- laced;

- se zipy na vnitřní straně nebo po obou stranách;

- s pružnými pásky namísto zipů.


Různé výšky umožňují vybrat si boty podle vašich představ. Nízké a vysoké klíny a podpatky ve tvaru tyče jsou k dispozici.


Klasická barva je černá, která ovládá celý sortiment. Je to nejoblíbenější barva, která našla uctívání mnoha žen a vyhovuje prakticky všemu. Na druhé straně kombinace hladké usně a semiš vypadá působivě a originálně.


Dekorativní prvky, které přitahují pozornost u bot Gregors, jsou:

- ozdobné spony;

- vložky s podešví jiné barvy, například červené;

- viditelné prošití podešve;

- zvednuté zvraty;

- estetické záhyby.


Pozornost přitahují podrážky, jejichž konstrukce přispívá k stabilnímu držení nohou, což je nesmírně důležité při chůzi v zimě na kluzkých chodnících.


"Krása nohou v každém ohledu"


Boty jsou skvělé s krátkými sukněmi, šortky a kalhoty. Výběr tohoto druhu obuvi je investicí do multitaskingu, které se projevuje tím, že je můžeme nosit při různých příležitostech a vždy vypadá skvěle. Jejich vzhled trvale zapisuje do módních trendů, abychom byli vždy včas.