Bartek fialové dívky sandály vodnice

Zboží dočasně nedostupné ;(


podrobnosti

Bartek fialové dívky sandály vodnice

Kožené dětské boty Bartek jsou zárukou pohodlí a bezpečnosti vašeho dítěte. Lehké kožené boty na suchý zip jsou skvělé pro všechny věkové kategorie. Používá se pohodlně, nezpůsobuje dětem problémy při oblékání nebo vzletu, mladší generace učí nezávislost, starší poskytuje funkční jednoduchost. Tuhá pata pevně drží nohu a zajišťuje bezpečnost a odolnost. Je to zcela bezpečná obuv, vyrobená pro nejmladší. Uvnitř používá profilované antibakteriální a antifungální vložky, díky kterým je chodidlo neustále chráněno. Má certifikát „ZDRAVÝ FOOT“.


Model je vyroben v odstínech růžové a fialové. Tato dětská obuv je ideální pro dívky v teplých jarních a letních dnech. Kombinuje vysoce kvalitní materiály, dobré zpracování a nízkou cenu. Mnoho použitých funkcí poskytuje dítěti hodiny pohodlí, trvanlivosti a schopnosti nosit je po několik sezón. Dobrá volba, pokud nám záleží na bezpečnosti a zdraví dětí.

výrobce: Bartek
Související kategorie: Dětské boty
Dětské sandály
Dětské sandály Bartek
barva: růžový , fialový
hrdina: nedostatek
značka: boty Bartek
sex: dívky
Další informace: Pevná pata , Kožená stélka , Profilovaná vložka , Zdravé znamení nohou
věc: Přírodní kůže
Typ upevnění: Velcro

recenze:

Děkujeme za přidání komentáře.

05 května 2017 | a_...ek
Doporučuji. Velmi efektivní transakce.
23 února 2017 | ew...as
Transakce byla úspěšná. Doporučuji.
02 června 2016 | ak...ka
Transakce byla úspěšná. Zboží plně popsané, expresní doprava - byl jsem překvapen, když mi kurýr zavolal :) Velmi doporučuji a pozdravuji :)