Ren But Baleríny pro dívky s lukem Ren 1466 růžová růžový

Produkt není k dispozici ;(

Baleríny s lukem Ren, ale 1466 růžová / plameňáci
Dívčí baleríny jsou nejmódnější obuv pro každou dívku již několik let. U malých dětí je nezbytné, aby obuv měla tuhou patu - díky tomu chrání kotník před zraněním způsobeným nesprávným umístěním nohy na zem. Dětská čerpadla by navíc měla mít pohodlné upevnění na suchý zip kolem kotníku - to usnadňuje rodičům vzlétnout a obléknout si botu pro citlivou dětskou nohu a povzbudit dítě, aby se pokusilo vzlétnout.
Holínky Ren, ale rafinované ionty stříbra splňují veškeré požadavky rodičů a dětí, a to jak z hlediska pohodlí, výkon a vzhled boty. Boty v barvě s jemnými růžový plameňák motivů a luk přední boty jsou vyrobeny z pravé kůže, s pohodlnou a protiskluzovou podrážkou s vysokou přilnavostí. Na druhé straně brání jejich tvarovaná stélka deformace dětské jemné nohy, umožňuje kůži volně dýchat a poskytuje pohodlí boty.

Roztomilé dívčí baleríny mají okouzlující luk. Holčička bude touto obuví potěšena. Pevná pata, to je velká výhoda těchto bot, protože v nich je noha pohodlná. Boty jsou rafinovány ionty stříbra. Obuv je vyrobena z přírodní kůže. Je to velmi pohodlné. Noha dítěte není unavená.

Děkujeme za přidání komentáře.

|