Blog

Poslední položky
Martensy, nejpohodlnější obuv na podzim a zimu Jak se starat o koženou obuv? Obuv pro běžné nošení - jak je nosit? Kluzké nohy, otěry, kuří oka - jak vybrat boty, které netrpí? Podzimní boty - co si vybrat? Boty pro drsnou zimu - co byste si měli vybrat? Lehké vycházkové boty v práci Sportovní obuv v neformálním stylu Jak odstranit plíseň z bot? Jak si vybrat styl podzimu 2019 pro stylizaci?
2019-11-11
Se vzrůstajícím zájmem o módu 90. let minulého století si marteny získaly na popularitě. Navzdory skutečnosti, že byly navrženy krátce po druhé světové válce v Německu, ve skutečnosti nikdy nevyšly z módy. Můžete je spojit nejvíce s punk a grung, ale nejsou to jen boty pro teenagery. V tomto článku najdete informace o nich a několik návrhů stylů.
2019-11-03
Kožené boty vyžadují péči a pozornost. Proč? Důvodem je především skutečnost, že na takovou obuv utratíme mnohem více než na plastovou obuv. Takže chceme prodloužit jejich život. Druhým důvodem je pohodlí při používání - kožené boty jsou mimořádně pohodlné, přizpůsobí se chodidlu a zaručují potěšení z nošení, i když je máme na nohou celé hodiny. Navrhujeme tedy, jak se starat o koženou obuv, aby byla zajištěna jejich dlouhověkost? Seznamte se s našimi tipy!
2019-11-03
Každý má své preference ohledně stylu, ve kterém se obléká. Pokud se rozhodnete pro každodenní volnější a pohodlnější kombinace, ve vašem šatníku by neměla chybět sportovní obuv. Doporučujeme, jak je kombinovat s neformálními stylizacemi a odhalit, jaké modely jsou hitem této sezóny!
2019-11-03
Z estetických důvodů a módy můžete často vystavit své nohy nepříjemné obuvi, jako jsou příliš vysoké podpatky nebo boty v bezkonkurenční velikosti. Nepříjemné a nezdravé boty mohou vést k bolestivým otěrám, kuřístím a dokonce i halluxům. Z tohoto důvodu je třeba si uvědomit, že péče o vaše nohy je investicí do vašeho zdraví. Zkontrolujte, jak si vybrat boty, abyste netrpěli.
2019-11-03
Prázdniny skončily nepostřehnutelně. Dny se zkracují, chladněji a ponurěji. Je tedy čas změnit šatník tak, aby vyhovoval podzimnímu počasí. Důležitou roli zde hraje kvalitní obuv - měly by být pohodlné, teplé a nejlépe vodotěsné. Nelze skrýt, že na podzim si počasí může vybrat svou daň. Navrhujeme, které boty na podzim si vybrat a které modely jsou v současné době horké!
2019-11-03
Zima byla překvapující řidiče po celá léta. Přestože přicházejí chladné měsíce a je čas nasadit zimní pneumatiky - řidiči jsou překvapeni. Nenechte se překvapit, pokud jde o módu. Ujistěte se, že máte zimní boty předem. Měly by být teplé, vodotěsné a extrémně pohodlné. Navrhujeme, co bude nejlepší pro ženy a které pro muže!
2019-11-03
Podzim a zima jsou roční období, kdy jsme nuceni nosit těžké, teplé a nepromokavé boty. Díky tomu zajistíme řádný tepelný komfort a snížíte riziko nachlazení. Je však těžké si představit, že v takových botách strávíte celý den práci. Navrhujeme tedy, která lehká vycházková obuv v práci bude nejlepší. Představujeme modely vhodné pro muže i ženy.
2019-11-03
Tenisky, tenisky, tenisky, tenisky - existuje mnoho druhů sportovní obuvi. Všichni mají jednu společnou věc - pohodlí. Je obtížné je nosit pouze pro aktivity nebo sport, protože je můžete používat každý den. Sportovní obuv je tak ideální pro příležitostné stylizace. Jak je dát dohromady? Které modely byste měli zvolit, aby vypadali stylově? Pojďme se podívat!
2019-11-03
Při přípravě obuvi na novou sezónu se můžete setkat s nepříjemným překvapením. Bílý povlak na botách, dobře patrný zejména na černé botě, se může ukázat jako plísně. Někdy je barva nájezdu šedá, nazelenalá nebo hnědá. Určitě to poznáte podle nepříjemného zatuchlého zápachu charakteristického pro sklepy. Takovou formu lze nalézt na přírodní i plastové obuvi. Jak se s ní vypořádat? Jak odstranit plíseň z bot?
2019-10-29
Boty jsou obvykle považovány za doplněk stylingu, ale v této sezoně je tolik bláznivých možností, že stojí za to vyzkoušet něco nového. Pokud se obáváte, že tento typ variace není vhodný pro každodenní použití, pak tento článek změní váš názor.
2019-10-16
Neznám ženu, která by neměla v šatníku alespoň jeden kalhoty a určitě je máte. Při intenzitě života jsou mnohem praktičtější než šaty a sukně. Museli jste někdy přemýšlet, jaké boty si vybrat pro konkrétní model, aby vypadaly co nejlépe, a tento článek vám s tím pomůže.
2019-10-04
Podzimní kalendář začal nedávno a na stromech se objevily první žluté listy, což znamená, že poslední zvonek koupil novou obuv.
2019-09-16
Pokračování předchozího článku, tentokrát budeme uvažovat o přípravě dalších podzimních bot na všechny deštivé expedice. V naší šatníku máme jistě širokou škálu obuvi, o kterou se musíte řádně postarat. Ne každý člověk používá také kožené protějšky. Podívejme se, jak se starat o další boty krátce před sezónou.
2019-09-09
Kožené boty jsou nutností prakticky každé podzimní sezóny. Díky nim si můžete vybrat skvělé stylizace a zároveň mít záruky, že boty vydrží i ty nejnáročnější výkyvy počasí. Koženou obuv však nemůžete nechat na pokoji. Co přesně to znamená? Že to stojí za to se o ně starat několika různými způsoby. Díky tomu prodloužíme potěšení z procházky v nich po celý podzim.
2019-09-03
Zima není nejoblíbenější čas na svatbu. Některé páry se však rozhodnou oženit v zimní sezóně kvůli krátkému termínu, nižší ceně nebo jednoduše preferencím. Pak vyvstává otázka mezi hosty - jaké zimní svatební boty? Musíte vzít boty pro změnu? Nebo možná v pumpách nebo botách? Rozptylujeme veškeré pochybnosti a poradíme, který model zvolit!
2019-09-03
Léto je rozhodně nejoblíbenějším obdobím pro svatby. Mladí lidé si ochotně užívají kouzla počasí, které toto období nabízí. Pro hosty je to také vhodný čas - prázdniny vedou k prázdninám a výletům a počasí venku povzbuzuje setkání s blízkými a párty až do úsvitu. Vyvstává však otázka - jaké boty na letní svatbu! Rozhodli jsme se shromáždit nejdůležitější informace, které vám pomohou učinit toto rozhodnutí. Zde jsou naše tipy!
2019-09-03
Rostoucí dny, vyšší teploty a silné zářící slunce dělají na jaře toužebně zvolenou sezónu pro svatby. Od poloviny března do června se počasí velmi liší, a proto existují pochybnosti o tom, které boty nosit na jaře. Proto jsme se rozhodli připravit hrst inspirace, která vám pomůže se rozhodnout. Poradíme vám, jaké boty pro jarní svatbu budou fungovat pro dámy a pánové!
2019-09-03
Zlatý polský podzim - slunce je mírně tlumené, zlaté barvy listů a stále relativně vysoké teploty znamenají, že září a říjen jsou měsíce, kdy se mladé páry rozhodnou slibovat milost do hrobu. Nicméně, někdy zklamáním počasí, takže svatební hosté přemýšleli, jaké oblečení připravit na den. Poradíme vám, jaké boty na svatbu na podzim budou nejlepší!
2019-08-19
Tuto otázku položili nejen dámy, ale také pánové. Boty jsou součástí skříně, která není nikdy příliš, zvláště proto, že se roční období mění tak rychle. A letní počasí není vždy krásné a horké. Byli jsme uvítáni již v srpnu - měsíci, ve kterém se vyskytuje stále více bouří a silných dešťů.
2019-08-12
Ptáme se na tuto otázku - ANO! - právě teď. Ačkoli je to teprve v polovině srpna, stojí za to se podívat do svého šatníku. Možná je prázdninová sezóna u konce, ale máme ještě nějaký čas na vyčištění před podzimem.
2019-08-04
Elegantní kotníkové boty pro ženy jsou v současné době jedním z nejoblíbenějších typů obuvi. Výběr je obrovský - jak boty na klínu, tak na sloupu, stejně jako pohodlné jamky mohou být stylizovány tak, aby vypadaly elegantně a elegantně, a zároveň byly velmi funkční. Je důležité zvolit obuv, která bude vysoce kvalitní, odolná a stabilní. Navrhujeme, jaké elegantní dámské kotníkové boty si v této sezóně vyplatí vybrat!
2019-08-04
Výběr správné dětské obuvi není tak snadné. Pokud jde o bezpečnost našich dětí, chceme si vybrat takovou obuv, která zajistí nejvyšší pohodlí, stabilitu nohy a dítě nebude třít ani oslabovat. Důležitým aspektem je také vhodný materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Dobrou volbou, která zajistí dostatečnou stabilitu dětských nohou, budou vysoké kotníkové boty. V článku níže vám poradíme, které boty by měly být pro kotníky pro děti nejlepší.
2019-08-04
V létě je skříň plná barevných, vzdušných šatů a krátkých šortek. Jakmile teplota stoupne, nahradíme celý šatník lehkým a pohodlným šatníkem. Mnoho žen se však diví, o kterých letních botách je nejlepší rozhodnout. Je důležité, aby byly vzdušné a pohodlné na nošení, ale také módní a vyrobené z vhodných materiálů. Přicházíme na pomoc a navrhneme, jaké letní boty by měly být vybrány v této sezóně!
2019-08-04
Při výběru horského výletu s dětmi se často ptáme, jakou obuv si vybrat. Chceme, aby to bylo pohodlné, pohodlné a odolné. Je také důležité zajistit dětskou nohu přiměřenou stabilizaci a odpružení. Předkládáme naše návrhy na boty pro děti v horách.
2019-05-07
Přístup na zahraniční cesty znamená, že i pro nás Poláky může léto trvat celý rok. Ačkoli oficiální sezóna začne až začátkem června, mnoho rekreantů si vybere na dovolenou v dubnu nebo v květnu. Nezapomeňte si na výlet vzít praktické plavecké boty. Chceme-li požádat o eleganci v okolí hotelu, vyberte si jeden z módních modelů pro letošní prázdniny.
2019-05-07
Když si představíme, jak vypadá krásná, sebevědomá a sexy žena, hlavní místo na obrázku zaujmou kolíky. Vysoké podpatky, které by podle módních domů neměly být menší než 9 centimetrů, se staly žádoucím prvkem oblékání ve velkých korporacích a cenným atributem ženskosti během dat. Kdo vynalezl paty a jak tento typ obuvi vstoupil do módního kánonu?
2019-05-07
Těžká, masivní obuv modelovaná na vojenských modelech, která je spojena především s subkulturami soustředěnými kolem specifických žánrů hudby - rock, punk a metal. To je, jak můžete popsat své hlíny v kostce. Boty s charakteristickou vazbou, vysokými koženými svršky a pevnou podešví milují tisíce teenagerů a dospělých - žen a mužů po celém světě. Navrhujeme, jak vytvořit stylizace s glasem v hlavní roli, kterou jejich majitelé vypadají a cítí se žensky.
2019-05-07
Tenisky natrvalo vstoupily do módního kánonu pro děti i dospělé. Tato pohodlná sportovní obuv se hodí k mnoha stylům. Rodiče rádi nakupují tenisky pro své děti, protože se snadno oblékají, jsou lehké a skvěle vypadají na nohou. Co hledat, když hledáte perfektní boty a jaké jsou nejlepší tenisky pro batole?
2019-05-07
Začátek jara je nejlepším obdobím pro zahájení cyklistické sezóny. Rekreační jízda s dvoukolovým vozem nevyžaduje speciální vybavení. Pokud se počet na metru zvyšuje každý den, stojí za to uvažovat o cyklistické botě. Díky nim bude pohyb na dvou kolech skutečným potěšením. Jaká obuv pro cyklisty bude nejlepší?
2019-05-07
Každé léto, kdy teplo vylévá z nebe, milovníci módy přemýšlejí, jak spojit stylový vzhled s pocitem pohodlí. Zajímavým nápadem je vytvořit styling se stylovými šortkami v hlavní roli. Krátké kalhoty si ochotně vyberou jak muži, tak dámy a představují povinný prvek letního oblečení. Doporučujeme, jaké boty budou nejlepší pro šortky v nadcházející sezóně.
2019-05-07
Výběr prvních bot pro dítě se může stát výzvou pro rodiče. Mnoho lékařů doporučují oblečený batole nohy připravené k jejich prvních kroků v oblasti boty se vešly správně. Rodiče mají často na otázky a zmatený, co si vybrat boty, batole se naučili správně chodit. Doporučujeme, co bude první dětská obuv nejlepší.
2019-05-07
Každá matka sní, že její dítě vypadá během prvního přijímání krásně a elegantně. V květnu můžete obdivovat krásně oblečené děti shromážděné před kostely - dívky oblečené v bílých šatech s věnci tkanými ve vlasech a chlapci v oblecích. Doporučujeme, jaké boty budou nejlepší pro dítě pro První přijímání.
2019-05-07
Když se z nebe vylévá teplo a město je pokryto žárem horkého vzduchu, chůze v krytých botách je skutečnou porážkou. Módní kánony se již dávno změnily a sandály se staly důležitým prvkem městského stylu. Muži ze středomořských zemí mají velký vliv na letní trendy. Muži zde zvládli vytvoření pohodlných a módních stylizací. Doporučujeme, jaké sandály elegantní muž může nosit.
2019-05-07
Tenisky jsou bezpochyby jednou z nejoblíbenějších a nejvíce opotřebovaných bot. Spojují generace a profese - nosí je rockové hvězdy, herci, novináři, bloggéři i děti základních škol. Móda pro charakteristiku, bílé podešve je na světě nepřetržitě několik desetiletí. Odkud pocházejí tenisky a co je tak slavné?
2019-05-07
Coco Chanel a Greta Garbo, když si vypůjčili obleky z pánského šatníku, věděli, co dělají. Dámy vypadají skvěle v kalhotách v raketách a bundách. Tato sada je pohodlná uniforma, kterou lze volně stylizovat. Funguje to skvěle během oficiálních akcí a společenských setkání. Doporučujeme, jaké boty nejlépe vyhovují ženskému obleku.
2019-03-31
Jaro k nám přijde za pár týdnů. Městské parky a náměstí budou naplněny chodci a milovníky outdoorových sportů. Teplejší měsíce jsou skvělý čas začít dobrodružství s běh v terénu a pracovat na postavě před létem. Nejdůležitější je správná příprava na běhání. Doporučujeme, aby dámská obuv byla nejmódnější na jaře 2019.
2019-03-31
Výlet na služební cestu vyžaduje balení vhodného oblečení a doplňků. Na místě se musíme elegantně prezentovat na oficiálních schůzkách a ve volném čase, který bude organizátorem pečlivě naplánován. To znamená, že v dobře zabaleném kufru musí být formální sady a ležérní oblečení. Doporučujeme, co si dámské a pánské boty vybrat na služební cestu, cítit se pohodlně a vypadat skvěle.
2019-03-31
Příchod jara je časem pro procházky a outdoorové aktivity pro nejmladší. Jak říkají Skandinávci - není špatné počasí, jen nevhodné oblečení. Našim dětem proto nabízíme módní jarní boty, ve kterých se děti budou moci v deštivých jarních dnech pohodlně projít a sprchovat v kalužích. Doporučujeme vám, jak si vybrat dětské holínky, aby byly pohodlné a užijte si nejmladší.
2019-03-31
Jít do zahraničí je skvělá příležitost dozvědět se o různých kulturách, objevovat chutě a obdivovat krásný výhled. Nejlepší je prozkoumat nová místa sami, pomocí místních dopravních prostředků nebo jen pěšky. Nezávislé expedice, během kterých se cizí země poznají na vlastních nohách, jsou spolehlivým způsobem, jak vytvořit vzpomínky. Při plánování cesty do zahraničí je třeba se postarat o vhodnou obuv. Pomůžeme vám vybrat boty, které budou během turistických cest fungovat nejlépe.
2019-03-08
Opět se vracíme k předmětu sportovní obuvi. Není divu - letos stojí za to sázet na sportovní a zdravou aktivitu, díky které po zimě oživíme. Běh a jízda na kole se stávají stále oblíbenějšími, stejně jako různé druhy týmových her. Takže se ocitáme ve všech těchto věcech. Použijte také naši sportovní obuv, která se doporučuje koupit!
2019-03-01
Pánové, je čas pro vás! Pružina se rychle blíží. Dámy již udělaly počáteční výběr obuvi a vědí, co očekávat v nové sezóně. Oni také vědí, co koupit, aby se cítili krásně a módní, bez ohledu na sezónu, dokonce i na nejodolnější. A muži? Nemohou zůstat za sebou!
2019-02-23
Suede boty se již několik let těší bezvýznamné popularitě. Tento typ obuvi je skvělý a dobře navržené dámské a pánské modely si zaslouží pozornost. Udržování páry tohoto materiálu čisté vyžaduje trochu více práce než u obilí. Kouzlo semišu spočívá v jeho krásné struktuře a měkkosti, proto bychom si měli pamatovat na správnou impregnaci a péči o obuv téměř po každém předpokladu. Poradíme, jak se naučit postarat o pár semišů, takže čištění zabere jen málo času a boty vypadají skvěle po dlouhou dobu.
2019-02-23
Pro mnoho studentů středních škol je ples příležitostí vybrat si první kolíky v životě. Čerpadla na tenkém pilíři okouzlí svým kouzlem. Tyto nadčasové boty vypadají velmi stylově v kombinaci s elegantními šaty, jsou také způsobem, jak přidat každému dospívajícímu ženskost. Doporučujeme, co hledat při výběru kolíků, aby se neprokázalo, že jsou nákupy pouze pro jednu stranu.
2019-02-23
Teplota venku ukazuje střední zimu, ale na módě můžete cítit jasné poryvy jara. Těšíme se na další sezónu. Díky našim prvním jarním nákupům můžeme naše očekávání zpříjemnit. Níže uvádíme, jaké nejmódnější boty bude na jaře roku 2019!
2019-02-23
Vybíráme první elegantní boty pro chlapa nejčastěji pro přijímání a zkoušku na konci střední školy nebo základní školy. Pokud v životě mladého člověka není mnoho oficiálních příležitostí, nejčastěji budeme v posledním roce, než bude opět zvolen další pár. Bar je zavěšený velmi vysoko - boty musí potěšit teenager a být tak všestranné a pohodlné, že mohou být uvedeny na ples a zkoušky. Poradíme vám, jak vybrat nejlepší boty pro absolventy střední školy.
2019-02-15
Stojíme před dalším druhým článkem ze série obuvi trivia. Výjimečně se vrátíme trochu včas, nejprve si pamatujeme věk, který je blíže k nám a končí číslem Marie Antoinette. Než přijde, stojí za to se ptát, zda boty mohou být ... symbolem štěstí? Ano! Ukazuje se, že v Asii jsou v budovách, když je přinášejí, velmi krásné kolíky. Má přinést prosperitu novým obyvatelům!
2019-02-08
Určitě najdete tyto charakteristické boty v žluté, téměř hořčičné barvě. Jsou symbolem úspěchu v obuvnickém průmyslu. Timberland se narodil v Americe, přesně v USA před 50 lety. Jejich popularita se však nezmenšuje, naopak - stále častěji, módní návrháři je používají pro stylizace bez ohledu na dobu, ve které byly vytvořeny. V současné době také dřevo je symbolem dobré, trvanlivé boty, které nestojí za to vzdát.
2019-01-30
Dnešní téma dalšího textu je otázkou počtu obuvi. Ženy mají nejlepší odpověď - stále mám příliš málo. Pánové nepotřebují tolik obuvi, ale někdy stojí za to děkovat a přemýšlet, jestli nám někdy někdy boty někdy chybí? A to je jistě! Měli bychom mít boty nejen pro každodenní chůzi, alespoň dva páry, ale také boty pro speciální akce nebo oslavy. V ženské šatně, podpatky nebo boty s nízkými podpatky budou povinné, zvýrazňující šaty. A pro muže, lakované, elegantní boty jsou základem, bez kterého se nemůžete pohybovat!
2019-01-18
Milujete boty jako my? Jistě! To je důvod, proč tento pracovní týden končí krátkým záznamem o botách a jejich druzích, o zajímavých faktech o botách. Pokud se chcete dozvědět několik zajímavých skutečností, zveme vás, abyste si přečetli první z těchto typů blogových příspěvků na blogu ButyModne.pl!
2019-01-13
Obyčejně jsou spojeny s domem, přivádějí jen dobré vzpomínky a chrání před studenou podlahou, a to zejména na podzim nebo v zimě. Bez nich je to jen těžké. Nohy mají náročnou vazbu a ponožky se posunou na taneční parket. Logickou a praktickou volbou bude nákup pantoflí, který nás učiní šťastným. Nezapomeňte si je koupit jen pro děti - svoboda designů znamená, že dospělí je mohou také nosit s radostí.
2019-01-09
Zima je ten správný čas na vybudování imunity dítěte. Nechceme se vzdát chůze a společných aktivit na volném prostranství - dělat sněhuláka nebo házet sněhové koule - i když je sníh blízko okna sněhu a chlad se nám strčí do nosu. Postaráme se o vhodný oděv, aby naše dítě nebylo přehřáté nebo potřené. Také jsou důležité boty, díky nimž můžete projít zasněženými chodbami a skočit do sněhových vloček. Jaké budou nejlepší sněhové boty pro několik let?
2019-01-09
V posledním čtvrtletí roku, kdy potřebujete realizovat prodejní a nákupní plány, se každý den pohybuje po městě a snažíme se vypadat profesionálně a reprezentativně na setkáních s klienty. Za nepříznivých povětrnostních podmínek se postaráme o jeden z nejdůležitějších prvků oblečení, což nám pomáhá udělat dobrý dojem - pro boty. Správná obuv by měla být teplá, neměla by být rozmražena v dešti, pohodlná a především stylová. Doporučujeme, jaké boty budou pro zimní období nejlepší pro módního muže.
2019-01-09
Den, kdy naše dítě jde poprvé do mateřské školy, je skvělou událostí. Dítě připravujeme na tento okamžik několik měsíců - probíháme rozhovory o hrách, kolegy, večeře. Také dokončujeme školní soupravu obsahující vhodné boty, které naše dítě bude mít několik hodin na nohou. Doporučujeme, jaké modely budou nejlepší pro mateřskou školu.
2019-01-09
Chystáme se začít připravovat na silvestrovskou večírek. Bez ohledu na to, kde strávíme tento zvláštní večer, pamatujme si o sobě v srdci organizace. Plánování šatů a make-upu je skvělá zábava a příjemné emoce. Vyberme si módní oblečení, odpovídající příslušenství a neobyčejné boty, abychom se cítili skvěle a usmívali se, abychom uvítali Nový rok.
2019-01-02
Silvestr je za námi a karneval je před námi. To je období roku, ve kterém musíte prostě hrát, bez ohledu na vše. Ale aby se to stalo, kromě skvělé události byste měli také najít krásnou, jedinečnou stylizaci, ve které se budete cítit jako hvězda. Jak to udělat? Osobně vám doporučujeme začít s botami! To není úplně tradiční přístup, ale je na botách, aby rozhodli, jak dobře budete na karnevalu.
2018-12-19
Mukluki je tradice, která je pro nás neznámá Poláky, ale je známa ostatním národům. Mukluki byly tradičně vyrobeny ze zvířecích kůží - sobů nebo pečetí, ale dnes v 21. století se podobné produkty neprodávají. Nezmění skutečnost, že název stále funguje. Znamená zimní boty, šité z různých materiálů. Nejsou to typické sněhové boty a boty. Mukluki mají něco v nich! Stojí za to používat a okouzlit poslední dny roku 2018!
2018-12-16
V zimě, kdy je venku sníh a chlad se míchá u nohou, vybíráme boty, které udržují teplo. Dostali jsme izolované, dlouhé boty nebo masivní sněhové boty, které stojí na autobusové zastávce, nebo pokud sněhové odstraňování vozu nekončí mrazem. Vhodná obuv dokonale plní svou funkci venku. Ale co dělat po příchodu do teplé kanceláře?
2018-12-16
Vánoce se rychle blíží. Jedná se o speciální čas, který budeme trávit společně s rodinou a přáteli. Výzdoba bytu, menu a místo nastavení vánočního stromku jsou pečlivě naplánovány. V šílenství přípravy si také pamatujte o sobě. Pojďme si chvíli vybrat kostýmy, ve kterých se budeme cítit zvláštní během večeře a slavnostních večeří. Které boty jsou nejlépe nastaveny na vánoční rodinné setkání?
2018-12-16
Rtuťová tyč na teploměrech klesla pod -10 ° C a největší mrazy byly zabaleny dalšími šály. Při tomto počasí je velmi snadné dostat se zima, takže se o sebe postarat. Je na čase změnit oblíbené podzimní boty na tuhou, teplou zimní obuv. Každý rok se potýkáte s dilematem, zda chcete vypadat elegantně a zmrazit, nebo zvolit teplou, ale nemoderní boty na zimu? Zbytečně!
2018-12-16
Zima je spojena s pohodlnou pohovkou, teplými pantoflemi a lahodnou čokoládou, nikoli fyzickou aktivitou. Praxe ukazuje, že pocit blaženosti bude jen dočasný - studené měsíce brzy projdou a my zůstaneme s extra kilo. Proto si předtím, než si všichni pamatují koupací obleky přitlačené do šatníku, můžeme být již v procesu vytváření životní formy. Zima není ospravedlněním! Když je okno zamrzlé, můžeme zahájit dobrodružství se sporty v posilovně v místním fitness klubu. Běžecké pásy čekají na nohy. Potřebujeme jen to pravé boty.
2018-12-14
Toto je náš první článek před novinkou, ve kterém navrhujeme nejen pohodlnou obuv pro cvičení, ale také jedno z novoročních usnesení. Každý z nás se musí starat o naše zdraví. Máme sport na výběr, na barvu, ale bez správného převleku se nám to nebude líbit. Pohodlná obuv bude schopna uspokojit pouze tehdy, když se k tomuto tématu vážně přiblížíme. Jak to udělat? Jak koupit tuto kvalitní sportovní obuv? O tom v dnešním článku.
2018-12-06
Pohodlná. To potvrdí každá žena, která měla více než dvě hodiny strávit na příliš vysokých podpatcích a vstát. Každá dvojice obuvi se může ukázat jako skvělá, pokud je dáváme dohromady s celou stylizací, šaty nebo elegantními kalhotami. Tato volba je naše, ale stojí za to pamatovat, jak si vybrat takové oblečení před nákupem jednotlivých položek. Plánování vám pomůže vyhnout se zklamáním - protože pro koho jsou, že? Proto ...
2018-11-28
Sněhule. Pravděpodobně jsme spojeni hlavně s dětskou obuví, ne příliš módní a drsnou. Chceme však s tímto článkem ukázat, že tento typ bot je velmi potřebný. Nejen proto, že se zabývají chlupatým sněhem, ale protože poskytují maximální teplo bez problémů. Je známo, namočená noha je nemocná noha - špatná obuv neposkytuje ochranu před sezónním nachlazením a nikdo z nás nechce být nemocný, zejména proto, že svátky jsou hned za rohem.
2018-11-20
Zimní boty pro děti jsou vždy velkou výzvou. Nemohou být jen hezké. Musí být pohodlné a dobře chránit malé nohy před chladem a sněhem, stejně jako plyš. Musí být také dobře přizpůsobeny, kvůli možnosti zbytečných a nebezpečných onemocnění. Jak se vám líbí dětská botka perfektně? Jaký tvar mají boty mít, aby se sněhová zábava sama, čisté potěšení?
2018-11-14
Krásná polská podzim se pomalu končí. V mžiku oka, listopad také zmizí, nemluvě o září a říjnu. Vzhledem k tomu, že tato deštivá období byla velmi odpuštěná a poskytla nám spoustu slunečného počasí, doufáme, že zima nedá na sněhu a nakonec budeme mít bílé Vánoce.
2018-11-09
Především si musíme pamatovat, že žádný člověk nemá obuv. Můžeme mít - a to stojí za to - až tři páry různých bot na podzim, díky čemuž se budeme cítit jen lépe. Můžeme si koupit elegantní originální boty, které jsou ideální například pro Andrewovu party, každodenní boty a boty pro zvláštní příležitosti, které jsou velmi pohodlné a nezničitelné.
2018-10-30
Každým rokem boty jsou boty nejčastěji zvolené ženami v každém městě. Jsou extrémně všestranné a hodí se ke každé stylizaci a každé situaci. Kolenní boty jsou povinnou položkou ve skříni každé ženy, takže si pospíšíme výměnou několika zajímavých skutečností o stylizacích souvisejících s těmito botami. Ženy, které si vybírají boty, mohou být v této sezoně hodně zábavné. Proč? Nejen proto, že nedávno jsou boty módní s vysokým vrcholem, ale také proto, že stojí za to vybrat různé podzimní barvy tohoto typu obuvi.
2018-10-12
V této sezoně jsou nejpopulárnější boty různých typů, ale nikoliv jen. Je to všechno o krásném a zajímavém příslušenství, jako jsou trysky, čepy, odznaky a dokonce i tlusté tkaničky. Mnoho modelů bot na podzim nás nutí je nosit, a to nejen pro volné příležitostné stylizace. Také pro ty náročnější a elegantnější. Jak jej připojit? Za prvé, s vnějším oblečením. Dámské boty s poutkem jsou vhodné pro zástěry a kabáty. Chcete-li získat tento dráp, stojí za to koupit boty s řetězcem nebo ozdobnými plochými čepy přidanými na straně, které zdůrazňují ženský charakter. To je dobrá zpráva pro ženy, které oceňují nezávislost, ženskou krásu a trochu šílenství při stylingu svého oblečení.
2018-10-05
Guanys jsou spojováni především s mládežnickými hnutími, ne zcela ženskými - naopak. Nicméně, boty, jako boty na podzim, mohou dokonale fungovat jako náhrada za boty a boty, pro které je stále příliš teplé. V současné době vidíme spoustu zajímavých párů těchto bot, které zaujmou každou ženu. Proč?
2018-09-26
Obuv pro ženy na podzim je spornou otázkou. Existuje mnoho krásných typů a modelů a nelze jednoznačně oznámit, že tato a tato obuv budou snem o podzimní / zimní sezóně 2018/19. Mezitím se musíte rychle rozhodnout. Studený vzduch přinesl do Polska mraky a deště. Může to být hezké pro sběrače hub, ale ne pro dámy, které pro sebe musí najít perfektní boty.
2018-09-19
Wellingtony jsou boty, které se jistě spojí s dětmi, kalužemi a zahradami. Každé z těchto sdružení je natolik dobré, že se může ptát sami sebe: jaké galoše budou pro mne v této sezoně potřeba. Převážná většina z nás zapomněla, jaké to je být dítětem. Nemůžeme skočit do kaluží a neskákat s nimi, objednávat jednoduché, ale krásné dojmy. Nezmění skutečnost, že nemůžeme skočit přes kaluže - například na cestě k práci, když jsme pozdě.
2018-09-07
Podzimu! Jeden by chtěl říct, ale je známo, že v září jsme pomalu skrývali letní obuv, nahradili jsme pantofle tenisky a sandály pro boty. Počasí se také rychle zhoršuje - dochází k těžkým a dlouhotrvajícím deřím a svět se utopí v kapkách a barevných listech. To je důvod, proč stojí za to koupit boty, které nebudou způsobovat problémy. Deštivá sezóna je ideální čas pro odvzdušnění vašeho šatníku a přidejte ... novou obuv! V dnešní podobě vám řekneme, jak snadné je nakupovat boty online.
2018-08-29
Školní boty jsou velmi důležitou součástí září. Přestože pozornost rodičů a dětí se zaměřuje na školní pouzdra, notebooky, stejně jako pouzdra na tužky, boty a oblečení jsou stejně nutné. Ne každý rodič konečně ví, jaké boty si vybírají pro své batoľatko nebo teenager, kteří chodí do nové školy nebo nové třídy.
2018-08-24
Dnešní neobvyklý vstup se týká oblíbené části vlastnictví obuvi - jejich nákupu. Koupit boty je nejen příjemné aktivity, ale také velmi dlouhé, zvláště pokud najednou narazíte na nejlepší propagaci v našem životě. Přestože se svátky blíží ke konci, můžete stále nakupovat více párů žabků a sandálů v obchodech. Proč?
2018-08-15
Nákup pravé boty nebylo nikdy snadné - platí to pro všechny typy obuvi, s nimiž se zabýváme pouze. Někdy však kupujeme mnoho párů tenisky a tenisky, které jsou prostě zbytečné. Proč? Některé z nich jsou rychle zničeny, protože nejsou kvalitní nebo jsou používány příliš často. Existuje několik způsobů, kromě nákupu kvalitní obuvi, která stojí za to respektovat, pokud chcete mít více než jednu sezónu z modelu bot. Především byste se vždy měli o boty postarat, to znamená, že je nosíte tak, aby nedošlo k zničení zadní části, a také nezakládejte nohy. Díky tomu ušetříme tip.
2018-08-12
Dnešní dlouhý titul bude trochu teplo, ačkoli v polovině srpna brzy projde. Teplý vzduch a trvalý čas strávený na dovolenou vám však povzbudí, abyste napsali dovolenou a to je to, co děláme dnes. Otázka položená v názvu určitě není nejsnadnější, zvláště pokud jedeme například na víkend. Máme s sebou malé zavazadlo, které nám na první pohled neumožňuje přidat zbytečné boty. Ale jsi si jistý? Občas potřebujeme další boty?
2018-08-01
Kožené boty jsou obuv, kterou bychom měli mít v našem šatníku, alespoň v létě nebo v zimě. Taková obuv je nejen extrémně odolná, ale i krásná. Jsou vhodné pro svatbu nebo Štědrý den. Vše závisí na okolnostech. A pokud je jejich nákup jednoduchý a příjemný, péče o tyto boty vyžaduje od nás mnoho trpělivosti a pravidelnosti. Pouze tímto způsobem si budeme moci vychutnat jejich kvalitu a estetiku delší dobu.
2018-07-25
Koupit boty je těžké. Každá zaneprázdněná žena ví, že není čas chodit po stacionárních obchodech a pozorně si prohlíží každý pár. Proto určitě - jak vidíte - upřednostňujeme internetové obchody. Díky kvalitě fotografií a velmi jasným popisům není výběr obuvi tak velký problém. Navíc, když sedíte doma, můžete si objednat několik párů, a to i pro celou rodinu.
2018-07-17
Chtěli bychom říci, že je to určitě pohodlné, ale to nám při výběru správného páru obuvi nepomůže. Ve skutečnosti existuje mnoho tipů, které vám pomohou při dokončení layétu pro návštěvu půvabné horské stezky. Dnes bychom je chtěli shromáždit v jednom rozumném článku, který výrazně zpomalí problém při výběru obuvi pro trekking.
2017-05-22

Boty s paty do nejpohodlnějších nepatří. Dokonce i když jsou dobře tvarované a nijak nás neublíží, způsobí, že se nohy rychleji unaví, krevní zásobení nohou je bráněno a nohy jsou nepřirozene ohnuté. Někteří z nás však musí každý den nosit podpatky (např. Když to vyžaduje oblečený kůň), jiní chtějí vypadat dobře a jiní jako pata. Vždy ale ne vždy chceme nebo si dovolíme chodit ve vysokých podpatcích po celý den, ale přesto chceme přidat několik centimetrů. Naštěstí existuje rada! Podpěry a klíny nás k nám pomáhají!

2017-05-08

Kdo je nezná a kdo je nenosí? Jsou ikonou 20. století: JEANS!

2017-04-27

Na jaře nám to letos nezkazí, ale dlouhý květen víkend se blíží! Půjdeš někam nebo zůstaneš doma?

2017-04-10

Svatá Velikonoce je už na opasek. Rodinné setkání, velkorysé stoly, śmingus dyngus a dřívější "vejce" v práci. Někdy žárlivý kolega nebo bratranec zřejmě žárlí. Co dělat, abyste vypadali krásně a slavnostně?

2017-04-03

Zdá se, že jaro se usadilo v našem domě navždy. Už se připravujete na jarní čištění a snít o spuštění letních šatů a tenisky nebo sandálů? Víš, jak se starat o zimní boty? Pokud ne, pak bude nutné tento článek přečíst!

2017-03-26

Přemýšleli jste někdy o tom, v čem by šli lidé, kteří představovali různé roční období? Podle mého názoru by zima byla v emu a barevné Lady Spring by přirozeně pocházely z barevných tenisky! Je to díky svým magickým obuvi, že každý kus země, na který by ji položila nohu, by vzkvétala! Souhlasíte se mnou?

Tenistky mají historii a je delší, než by si mysleli.

2017-03-15

Jar přichází rychle! Na trávníku můžete vidět drobné úlomky zelené trávy a dokonce i krokusy nebo sněženky. Máte stále těžké zimní boty na nohou? Je příliš chladno pro tenisky, natož baletní boty, takže co nosit? BOTKI! Tady jsou největší módní návrháři - Chiara Ferragani, Olivia Palermo a Ines dela Fressange. Oni dobyl Paříž, deštivý Londýn a New York. Ale co o nich víme, koneckonců jsou to boty na zimu. No, ne! Obuv zůstane u nás také na jaře! A uvidíte proč!

2016-10-19

Láska k botám s vysokým podpatkem je někdy láska bez reciprocity. Proč jsou to kolíky, které tak moc milujeme
nepohodlné?

2016-10-19

Obuv s podpatky nám dává pocit, že je ženský, atraktivní. Přidávají nám pár centimetrů výšky, ale také sebedůvěru a sexuální přitažlivost. Naše nohy jsou delší a silueta je štíhlá. Dnes jsou spojeny s atributem ženskosti, ale vždy byly takové?

2016-10-19

Měli byste se starat o boty po celý rok. Bez ohledu na sezónu a počasí, protože jsou naší vitrínou.

2016-10-10

Výběr správné obuvi pro preschooler je opravdovou výzvou! Dětská noha roste, takže by se neměla deformovat nesprávně zvolenou obuví, ale co vlastně znamená? O dnešním dni na našem blogu.

2016-10-10

Léto se pomalu blíží ke konci, takže stojí za to připravit se na nadcházející sezónu. Přestože září pampers počasí a umožňuje zapomenout na podzim, říjen bude mnohem chladnější. Nezůstane, takže nic jiného než podívat se přes skříň a uvidíte, co nám chybí pro podzimní sezónu.

2016-10-03

Většina z nás zná svou velikost nohou, víme také při nákupu obuvi, že velikost jednotlivých výrobců je odlišná.

2016-05-03